0

 متناسب با کسب‌وکار خود از ما مشاوره کاملا رایگان بگیرید! مشاوره رایگان

با ماژول قرار ملاقات اودو قرارهای آنلاین را به راحتی انجام دهید 

جلسات را بصورت آنلاین مدیریت کرده و فرایند برنامه‌ریزی خود را خودکار کنید

با ماژول قرار ملاقات اودو دستور کار خود را برنامه‌ریزی کنید

ماژول قرار ملاقات اودو یک سیستم رزرواسیون سلف سرویس است که بصورت آنلاین کار می کند

با نرم افزار یکپارچه برنامه ریزی منابع اودو به مشتریان اجازه دهید جلسات خود را برای راحتی (حتی خارج از ساعات کاری!) مستقیماً در تقویم برنامه ریزی کنند. شما می‌توانید پیوندهای جلسات خود را روی وب سایت در امضای ایمیل یا رسانه‌های اجتماعی قرار دهید و دستور کار خود را بدون زحمت مشاهده نمایید.


بر برنامه خود کنترل کامل داشته باشید


فقط در دسترس بودن زمان واقعی را نشان دهید بدون ساعت اضافی یا رزرو دو برابر

ساعت کاری خود را روز به روز تنظیم کرده و فواصل زمانی حافظه زمانی را برای حداکثر انعطاف‌پذیری تنظیم کنید. دستور کار خود را با تقویم گوگل هماهنگ کنید تا همزمان با ایجاد یک رویداد، دسترسی به طور همزمان و در زمان واقعی مسدود شود.


فرم قرار ملاقات خود را سفارشی کنید 

 

با اودوو به خوبی آماده شوید و خدمات تاپ ارائه دهید

فرم‌های دریافتی خود را بر اساس نیازهای تجاری تنظیم کنید و هر آنچه را که باید در مورد چشم انداز خود بدانید از قبل مستقیماً در صندوق پستی خود جمع آوری کنید.با ماژول قرار ملاقات اودو برنامه خود را مجدد تغییر دهید 

از ناامیدی کارمندان خود جلوگیری کرده و بهره‌وری آن‌ها را افزایش دهید

یادآوری‌هایی به صورت ایمیل و پیام کوتاه خودکار ارسال کنید تا مطمئن شوید که مشتریان شما قرار ملاقات خود را فراموش نخواهند کرد. به آنها اجازه دهید جلسه را با یک کلیک به تقویم خود اضافه کنند. اگر آنها نتوانند این کار را انجام دهند، باز هم می‌توانند براساس در دسترس بودن شما دوباره تنظیم شوند!