0

 متناسب با کسب‌وکار خود از ما مشاوره کاملا رایگان بگیرید! مشاوره رایگان

ماژول فروم اودو 

با ماژول فروم اودو با انجمن خود ارتباط برقرار کنید


با ماژول فروم اودو چه کاری می‌توانید انجام دهید؟

ترافیک بیشتری به وب سایت خود هدایت کنید

 بحث و گفتگو از طریق موتورهای جستجو نمایه شده و قابل یافتن است. کلمات کلیدی بیشتری را رتبه بندی کنید و SEO خود را بهبود بخشید. موتورهای جستجوگر مانند گوگل همیشه به وب‌سایت‌هایی که محتوای منحصر به فرد و منظم را ارائه می‌کنند، امتیاز می‌دهند.


نیاز مشتری خود را پیش بینی کنید

 از موضوعات داغ بهره ببرید. با تجزیه و تحلیل داغترین، پر بازدیدترین و مشترک ترین مباحث، نیازها و خواسته‌های مشتریان خود را پیگیری کنید. این انجمن با Google Analytics یکپارچه شده است تا به شما در پیگیری لایک و اشتراک گذاری حتی خارج از وب سایت شما کمک کند.

کتابخانه مستند خود را بسازید

 از پاسخ‌های قابل توجه انجمن خود استفاده کنید. تنها با یک کلیک با ابزار “تبلیغ به مستندات” بهترین پاسخ ها را به اسناد رسمی تبدیل کنید.


رضایت مشتری را فراهم کنید


پشتیبانی از محصول خود را بهبود بخشیده و فشار کاری خود را کاهش دهید

بهتر از بخش راهنما یا بخش پرسش و پاسخ، یک تالار گفتگو به شما امکان می دهد سؤالات خود را بپرسید و سریعاً جواب دهید. بدون اتلاف وقت تلفنی، در هزینه خود صرفه جویی کنید! این قدرتمندترین پایگاه داده‌ای است که می‌توانید پیدا کنید. کارمندان و کل جامعه شما شرکت خواهند کرد!


با محتوای اطلاعات مرتبط  جامعه خود را درگیر نگه دارید 

 

برای پاداش همکاران خود از محرک‌های انگیزشی استفاده کنید

به دلیل سوالات، پاسخ‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها، پسندیدن‌ها و رای‌های خود به اعضای خود نشانه هایی اعطا کنید تا از فعال ترین موارد پاداش بگیرند. با نرم افزار یکپارچه برنامه‌ریزی منابع اودو یک سیستم منظم با امتیازات جذاب تنظیم کنید تا به فعال‌ترین اعضای خود امکان دسترسی به عملکردهای بیشتر و کاهش پیام‌های اسپم را بدهد.

به بازدید کنندگان خود اطلاعات مورد نیازشان را هدیه دهید

وب سایت خود را به عنوان یک منبع اطلاعاتی معتبر قرار دهید و با ارائه اطلاعات مورد نیاز به آنها، مشکلات بازدیدکنندگان خود را حل کنید. اطمینان حاصل کنید که همه از بحث‌ها و پاسخ‌های ایجاد شده بهره‌مند می‌شوند و در زمینه خاص شما متخصص می‌شوند. بگذارید آنها رسانه های غنی را به اشتراک بگذارند.