0

 متناسب با کسب‌وکار خود از ما مشاوره کاملا رایگان بگیرید! مشاوره رایگان

صفحه اصلی منابع انسانی ارزیابی کارکنان​

ماژول ارزیابی کارکنان

با ERP آریا فن گستر، ارزیابی‌ کارمندان را مدیریت کرده و پرسشنامه‌ها را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید.

    درخواست دمو ماژول منابع انسانی    


ماژول ارزیابی کارکنان آریا فن گستر

دارایی اصلی شرکت خود را تقویت​ کنید

ارزیابی دوره‌ای کارمندان را با ماژول ارزیابی کارکنان اودوو تنظیم کنید

با انجام ارزیابی‌های دوره‌ای از عملکرد کارکنان خود، روند انگیزشی را در شرکت خود حفظ کنید. به طور مرتب نیروی انسانی خود را ارزیابی کنید تا منافع شما و همچنین سازمان چه به صورت کوچک چه بزرگ برایتان سودآور باشد.

نمای ماژول ارزیابی کارکنانماژول ارزیابی کارکنان اودوو آریا فن گستر


پرسش‌های متداول​

چرا به ماژول ارزیابی کارکنان نیاز دارم؟

ارزیابی عملکرد کارکنان جز مهم‌ترین بخش‌های هر سازمانی است که در نقش بسزایی در انگیزه کارکنان و تشویق آن‌ها دارد. کارکنان سرمایه‌های اصلی هر شرکتی هستند و ماژول ارزیابی به بهینه‌سازی عملکرد کارکنان و ارزیابی عملکرد آن‌ها کمک شایانی می‌کند. با ارزیابی دوره‌ای از عملکرد کارمندان می‌توانید فرایند انگیزشی را در شرکت خود حفظ کنید. بدین وسیله شما برای سودآوری به افراد و همچنین سازمان، منابع انسانی خود را به طور منظم به‌روزرسانی می‌کنید.

برای جمع آوری پاسخ‌های کارمندان خود، با ماژول ارزیابی کارکنان نظرسنجی قانونی ایجاد می‌کنید. در این رویه، شما قالب‌های خود را آماده می‌کنید و یا از میان قالب‌‌های موجود، قالب مورد علاقه خود را انتخاب می‌کنید. پس از آن، چند نوع ارزیابی را مدیریت خواهید کرد: پایین به بالا، بالا به پایین، خودارزیابی و ارزیابی نهایی توسط مدیر.

برای جمع‌آوری اطلاعات مهم و یا ایده‌های کارمندان، نظرسنجی‌های خود را ایجاد کنید. سوالات را سریعاً اضافه کنید، صفحات را ویرایش نموده و یک نظرسنجی مفید پیش‌نویس کنید. نظرسنجی‌های موجود را به قالب تبدیل کنید تا بعداً از آن‌ها استفاده کنید. نظرسنجی‌ها را به مدیران، ناظران و یا سایر کارمندان دهید تا بررسی شوند و قبل از نهایی‌سازی نظرسنجی‌ها، امکان افزودن نظرات را به آن‌ها بدهید. شما حتی می‌توانید چندین نظرسنجی را برای هر مرحله ارزیابی ایجاد کنید تا به افراد مختلف ارسال شود.

برای ایجاد خودکار ارزیابی‌ها و حتی درخواست‌های مصاحبه، آن‌ها را با یک زمان‌بندی واضح، ایجاد کنید. کارمند، دپارتمان و یا هر سطحی در سلسله مراتب که می‌توانند به نظرسنجی‌ها پاسخ دهند را مشخص کنید و به مدیران امکان دهید تا محتوا را بررسی نموده و ارزیابی را نهایی کنند.